TTM Technologies BD1416N50100AHF
Balun Transformer, 1.4 to 1.6 GHz, 50 to 100 Ohms
Fiches techniques et documents
RFMW
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
IHS
Anaren Microwave
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de TTM Technologies BD1416N50100AHF fournies par ses distributeurs.
RF Transformer, 1400MHz Min, 1600MHz Max