Triad Magnetics WSX120-2000
Power Supply, Ac-dc, 12V, 2A, 90-264V in, Enclosed, Wall Plug, 24W, WSX120 Series
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Triad Magnetics WSX120-2000.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 9 ans
element14 APAC
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+50.20%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2021-10-19
Pièces détachées
XP PowerVEC40US12
XP POWER VEC40US12 AC/DC Power Supply, Fixed, 1 Output, 90 V, 264 V, 40 W, 12 V
XP PowerVEC50US12
POWER SUPPLY AC-DC DESKTOP MOUNT ENCLOSED 50W 12V@4.16A 90-264V INPUT
XP PowerVEC65US12
POWER SUPPLY AC-DC DESKTOP MOUNT ENCLOSED 65W 12V@5.41A 90-264V INPUT
Triad MagneticsWSX135-1770
POWER SUPPLY, AC-DC,13.5V,1.77A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, WSX135 SERIES
Triad MagneticsWSX150-1600
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,1.6A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,24W, WSX150 SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC,18V,1.33A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,24W, WSX180 SERIES
Descriptions
Descriptions de Triad Magnetics WSX120-2000 fournies par ses distributeurs.
WSX Series 90 to 264 V Input 12 V Output 2 A Level VI Interchangeable Wall Plug
Adaptor, Ac-Dc, 12V, 2A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:24W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:2A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WSX120-2000