Triad Magnetics WSU135-1770-R13
Power Supply, Ac-dc, 13.5V, 1.77A, 90-264V in, Enclosed, Wall Plug, 24W, Ws Series
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 pageIl y a 8 ans
Datasheet1 pageIl y a 9 ans
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de Triad Magnetics WSU135-1770-R13 fournies par ses distributeurs.
AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 24W
24W 90V(AC) 264V(AC) 77mm*48mm*31mm
Wall Mount Adaptor, Ac-Dc, 13.5V, 1.77A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:23.895W; Output Voltage - Output 1:13.5V; Output Current - Output 1:1.77A; Output Voltage - Output 2:-; Plug Type:Us Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WSU135-1770-R13