Triad Magnetics WSU120-1000-R13
Power Supply, Ac-dc, 12V, 1A, 90-264V in, Enclosed, Wall Plug, External, 12W, Ws Series
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Farnell
Datasheet1 pageIl y a 9 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.12%
Descriptions
Descriptions de Triad Magnetics WSU120-1000-R13 fournies par ses distributeurs.
WALL MOUNT ADAPTOR, AC-DC, 12V, 1A
12W 90V(AC) 264V(AC) 71mm*42.8mm*30mm
Wall Mount Adaptor, Ac-Dc, 12V, 1A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:12W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:1A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WSU120-1000-R13