Triad Magnetics FS24-100-C2
12V(Parallel), 24V(Series) 100mA, 200mA Dual 2.4VA 115V, 230V Dual DIP 34.93mm*28.58mm*30.15mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Triad Magnetics FS24-100-C2.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 6 ans
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+95.95%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
Descriptions
Descriptions de Triad Magnetics FS24-100-C2 fournies par ses distributeurs.
Transformer; class 2/3; 8-pin; 2.5VA; 115/230V x 24VCT at 0.1A; 12V at 0.2A
Power Transformer 4200Vrms 2.5VA 8 Terminal PC Pin Thru-Hole
POWER XFMR 24 Vct @ 100 mA UL/cUL - Class 2/3, TUV, 115/230
Split Bobbin Power Transformer, 2.5VA
TRANSFORMER, ISO, 2 X 12V, 2.5VA
XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Transformer, Iso, 2 X 12V, 2.5Va; Pcb Transformer Type:Split Bobbin; Secondary Voltages:2 X 12V; Power Rating:2.5Va; Frequency Range:50Hz/60Hz; Winding Type:Dual Primary, Dual Secondary; Current Rating:100Ma Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics FS24-100-C2