Torex XC9291B33E0R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 6000kHz Switching Freq-Max, PBGA5
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC9291B33E0R-G.
Tendance sur 3 mois:
-1.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2023-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC9291B33E0R-G fournies par ses distributeurs.
DC-DC Converter, Buck, Fixed, 2.5 to 6V in, 3.3V Out, 600mA Out, WLP-5-08
SWITCHING REGULATOR, 3.3V, WLP-5-08 ROHS COMPLIANT: YES
Buck Yes 6MHz Fixed 1 3.3V 6V 2.5V