Torex XC9265A21B4R-G
DC/DC Converter Synchronous Step-Down PFM Single 2.1V 200mA 2V to 6V 6-Pin USP-EL T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC9265A21B4R-G.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2015-10-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC9265A21B4R-G fournies par ses distributeurs.
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.2A, PDSO6