Torex XC9245A21C7R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.4A, 1380kHz Switching Freq-Max, PDSO6
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC9245A21C7R-G.
IHS
Datasheet24 pagesIl y a 12 ans
Datasheet24 pagesIl y a 14 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2011-06-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC9245A21C7R-G fournies par ses distributeurs.
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 2.1V 400mA 2.3V to 6V 6-Pin USPN T/R
USPN-6(1.3x1.3) DC-DC Converters ROHS
400MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC