Torex XC9236A31CMR-G
Switching Regulator, Current-mode, 0.6A, 1380kHz Switching Freq-Max, PDSO5
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC9236A31CMR-G.
Descriptions
Descriptions de Torex XC9236A31CMR-G fournies par ses distributeurs.
IC REG BUCK 3.1V 600MA SOT25
Conv DC-DC Single Step Down 2V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
SOT-25 DC-DC Converters ROHS
600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC