Torex XC9236A17CMR-G
Switching Regulator, Current-mode, 0.6A, 1380kHz Switching Freq-Max, PDSO5
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC9236A17CMR-G.
Descriptions
Descriptions de Torex XC9236A17CMR-G fournies par ses distributeurs.
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 1.7V 600mA 2V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG BUCK 1.7V 600MA SOT25
600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC