Torex XC9236A15DMR-G
Switching Regulator, Current-mode, 0.6A, 3450kHz Switching Freq-Max, PDSO5
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC9236A15DMR-G.
IHS
Datasheet33 pagesIl y a 2 ans
SHENGYU ELECTRONICS
Pièces détachées
Texas InstrumentsTPS622314TDRYRQ1
Automotive 2V to 6V, 500mA Buck Converter with 1.5V Fixed Output Voltage in 1x1.5mm SON Package 6-SON -40 to 105
Texas InstrumentsTPS622314DRYT
IC REG BUCK 1.5V 500MA 6SON / Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 500mA 6-UFDFN
Texas InstrumentsTPS62232DRYT
2 MHz Ultra Small Step Down Converter with DCS-Control in 1x1.5 SON Package 6-SON -40 to 125
Descriptions
Descriptions de Torex XC9236A15DMR-G fournies par ses distributeurs.
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 1.5V 600mA 2V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG BUCK 1.5V 600MA SOT25-5
IC REG BCK 1.5V 0.6A SYNC SOT-25