Torex XC9236A13DMR-G
Switching Regulator, Current-mode, 0.6A, 3450kHz Switching Freq-Max, PDSO5
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC9236A13DMR-G.
IHS
Datasheet33 pagesIl y a 2 ans
Descriptions
Descriptions de Torex XC9236A13DMR-G fournies par ses distributeurs.
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 1.3V 600mA 2V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG BUCK 1.3V 600MA SOT25
600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC