Torex XC9235B39CMR-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 1380kHz Switching Freq-Max, PDSO5
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC9235B39CMR-G.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2006-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC9235B39CMR-G fournies par ses distributeurs.
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 3.9V 600mA 2V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG BUCK 3.9V 600MA SOT25
600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC