Torex XC9235A21D0R-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 3450kHz Switching Freq-Max, PBGA5
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC9235A21D0R-G.
Descriptions
Descriptions de Torex XC9235A21D0R-G fournies par ses distributeurs.
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 2.1V 600mA 2V to 6V 5-Pin WLP T/R
WLP-5-03 DC-DC Converters ROHS
600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC