Torex XC9235A18DMR-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 3450kHz Switching Freq-Max, PDSO5
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC9235A18DMR-G.
IHS
Datasheet33 pagesIl y a 2 ans
SHENGYU ELECTRONICS
Pièces détachées
Conv DC-DC 2.7V to 5.5V Synchronous Step Down Single-Out 0.9V to 3.3V 0.6A 5-Pin TSOP T/R
NCP6334C Series 5.5 V 3 MHz 2 A SMT Synchronous Buck Converter - DFN-8W
Texas InstrumentsTPS62300DRCR
Conv DC-DC 2.7V to 6V Synchronous Step Down Single-Out 0.6V to 5.4V 0.5A 10-Pin VSON EP T/R
Switching Regulator, Current-mode, 1.32A, 3000kHz Switching Freq-Max, PDSO6
Texas InstrumentsTPS62232DRYT
2 MHz Ultra Small Step Down Converter with DCS-Control in 1x1.5 SON Package 6-SON -40 to 125
Texas InstrumentsTPS62233DRYT
Descriptions
Descriptions de Torex XC9235A18DMR-G fournies par ses distributeurs.
XC9235 Tape & Reel (TR) Tin (Sn) Active DC to DC switching regulator 1.8V 0.95mm 600mA 3MHz
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 1.8V 600mA 2V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG BUCK 1.8V 600MA SOT25-5
IC REG BCK 1.8V 0.6A SYNC SOT-25