Torex XC9235A14DMR-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.6A, 3450kHz Switching Freq-Max, PDSO5
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC9235A14DMR-G.
IHS
Datasheet33 pagesIl y a 2 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2006-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC9235A14DMR-G fournies par ses distributeurs.
CURRENT-MODE ROHS3Compliant DUAL Not Qualified Switching Regulator IC 85C 3450kHz 0.6A 0.95mm
DC/DC Converter Synchronous Step-Down Single 1.4V 600mA 2V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
Buck Yes 3MHz Fixed 1 1.4V 1.4V 6V 2V SOT-25
600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC