Torex XC9141E24DMR-G
Switching Regulator, Voltage-mode, 0.8A, 3600kHz Switching Freq-Max, PDSO5
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC9141E24DMR-G.
IHS
Datasheet32 pagesIl y a 2 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2016-10-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC9141E24DMR-G fournies par ses distributeurs.
DC/DC Converter Synchronous Step-Up Single 2.4V 0.8A 0.65V to 6V 5-Pin SOT-25 T/R
IC REG BOOST 2.4V 500MA SOT25
SOT-25 DC-DC Converters ROHS
0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C