Torex XC6501C26B0R-G
Fixed Positive LDO Regulator, 2.65V, 0.38V Dropout, CMOS, PBGA4
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6501C26B0R-G.
IHS
Datasheet25 pagesIl y a 3 ans
Introduction Date2016-02-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC6501C26B0R-G fournies par ses distributeurs.
LDO Regulator Positive 2.6V 200mA 4-Pin WLP T/R
IC REG LIN 2.65V 200MA WLP-4-01