Torex XC6233H34BGR-G
Fixed Positive LDO Regulator, 3.45V, 0.38V Dropout, PDSO4
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6233H34BGR-G.
Introduction Date2013-12-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC6233H34BGR-G fournies par ses distributeurs.
LDO Voltage Regulator Positive 3.4V 200mA 4-Pin USP T/R
IC REG LINEAR 3.45V 200MA 4-USP