Torex XC6140N22ANR-G
Battery Monitor, SSOT-24-4, 105DEG C;
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6140N22ANR-G.
IHS
Datasheet20 pagesIl y a 4 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.12%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2020-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC6140N22ANR-G fournies par ses distributeurs.
Fixed, 1 Channel, +2.2V, PDSO4
VOLTAGE MONITORING IC FOR RECHAR
电池监控, SSOT-24-4, 105度;
1 1.1V 6V SSOT-24