Torex XC6135N43CMR-G
Voltage Detector, -40 To 105Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6135N43CMR-G
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6135N43CMR-G.
Farnell
Datasheet22 pagesIl y a 5 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC6135N43CMR-G fournies par ses distributeurs.
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 4.343V 0.5V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +4.3V, CMOS, PDSO5
59mA Active High,Open Drain 1 6V SOT-25