Torex XC6135N22DMR-G
Voltage Detector Ultra-Low Power 44nA 2.2176V 0.5V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6135N22DMR-G.
Descriptions
Descriptions de Torex XC6135N22DMR-G fournies par ses distributeurs.
Active Tape & Reel (TR) ROHS3Compliant (Type) Supervisor
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.2V, CMOS, PDSO5