Torex XC6132N13FER-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Adjustable, 1 Channel, +1.3V, CMOS, PDSO6
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6132N13FER-G.
Descriptions
Descriptions de Torex XC6132N13FER-G fournies par ses distributeurs.
Delay Capacitor Adjustable Voltage Detector 1.318V 0.8V to 2V 6-Pin USP-C T/R
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 125C 2mm 2V