Torex XC6132C19BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Adjustable, 1 Channel, +1.9V, CMOS, PDSO6
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6132C19BMR-G.
Descriptions
Descriptions de Torex XC6132C19BMR-G fournies par ses distributeurs.
Delay Capacitor Adjustable Voltage Detector 1.9228V 0.8V to 2V 6-Pin SOT-26 T/R
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 125C 2.9mm 2V