Torex XC6129N48LNR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.8V, CMOS, PDSO4
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6129N48LNR-G.
Descriptions
Descriptions de Torex XC6129N48LNR-G fournies par ses distributeurs.
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 4.8384V 1.5V to 5.5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 2mm 2V