Torex XC6129N47CNR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.7V, CMOS, PDSO4
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6129N47CNR-G.
Descriptions
Descriptions de Torex XC6129N47CNR-G fournies par ses distributeurs.
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 4.7376V 1.5V to 5.5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 2mm 2V