Torex XC6129N34L7R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.4V, CMOS, PDSO4
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6129N34L7R-G.
Descriptions
Descriptions de Torex XC6129N34L7R-G fournies par ses distributeurs.
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 3.4272V 1.5V to 5.5V 4-Pin USPN T/R
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 1.2mm 2V