Torex XC6129N24E9R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.4V, CMOS, PDSO4
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6129N24E9R-G.
Introduction Date2017-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC6129N24E9R-G fournies par ses distributeurs.
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 2.4192V 1.5V to 5.5V 4-Pin USPQ-B05 T/R
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.00116mA 1mm 2V