Torex XC6127N28A7R-G
Ultra Small Voltage Detector 2.8224V 1.5V to 5.5V 4-Pin USPN T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6127N28A7R-G.
IHS
Datasheet27 pagesIl y a 3 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2011-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC6127N28A7R-G fournies par ses distributeurs.
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.8V, CMOS, PDSO4
USPN-4(0.90x1.2) Monitors & Reset Circuits ROHS
800nA 50ms CMOS,Open Drain 1 6V USPN-4