Torex XC6127C36JMR-G
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.00235mA 2.9mm 1V
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6127C36JMR-G.
Descriptions
Descriptions de Torex XC6127C36JMR-G fournies par ses distributeurs.
Ultra Small Voltage Detector 3.6288V 1.5V to 5.5V 5-Pin SOT-25 T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +3.6V, CMOS, PDSO5