Torex XC6119N49ANR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.9V, CMOS, PDSO4
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6119N49ANR-G.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC6119N49ANR-G fournies par ses distributeurs.
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 4.998V 0.8V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Active Low Active DUAL GULL WING Voltage Detector Supervisor -40C~85C TA 0.0022mA Adjustable/Selectable 2mm
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
IC VOLT DET TIME DLY 4.9V SSOT-2