Torex XC6119N44ANR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.4V, CMOS, PDSO4
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6119N44ANR-G.
IHS
Datasheet18 pagesIl y a 4 ans
Augswan
Descriptions
Descriptions de Torex XC6119N44ANR-G fournies par ses distributeurs.
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 4.488V 0.8V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 4.4VOLT Voltage Detector supervisor 1V 2mm Adjustable/Selectable 0.0022mA
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
SSOT-24 Monitors & Reset Circuits ROHS
IC VOLT DET TIME DLY 4.4V SSOT-2