Torex XC6119N40ANR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4V, CMOS, PDSO4
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6119N40ANR-G.
IHS
Datasheet18 pagesIl y a 4 ans
Augswan
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.51%
Pièces détachées
MicrochipTCM809SVLB713
MICROCHIP TCM809SVLB713, VOLTAGE SUPERVISOR, 2.5 - 5 V, 3-PIN SC-70
Microchip MCP111T-315E/LB; Voltage Supervisor 3.003 to 3.157 V; 3-Pin SC-70
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 140 ms minimum delay
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 / Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel SC-70-3
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 3.08 V, 140 ms minimum delay
Descriptions
Descriptions de Torex XC6119N40ANR-G fournies par ses distributeurs.
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 4.08V 0.8V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 4VOLT Voltage Detector supervisor 1V 2mm Adjustable/Selectable 0.0022mA
1.2¦ÌA 30¦Ìs CMOS,Open Drain 1 700mV 6V SC-82
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
IC VOLT DET TIME DLY 4.0V SSOT-2