Torex XC6119N38A7R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.8V, CMOS, PDSO4
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6119N38A7R-G.
IHS
Datasheet18 pagesIl y a 4 ans
SHENGYU ELECTRONICS
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC6119N38A7R-G fournies par ses distributeurs.
Active Low Active DUAL NO LEAD Voltage Detector Supervisor -40C~85C TA 0.002mA Adjustable/Selectable 0.55mm
Volt Supervisor Detect 3.876V 6V 4-Pin USPN T/R
USPN-4(0.90x1.2) Monitors & Reset Circuits ROHS
IC VOLT DET TIME DLY 3.8V 4-USPN