Torex XC6119N25ANR-G
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 / Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel SSOT-24
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6119N25ANR-G.
SHENGYU ELECTRONICS
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
MicrochipTCM809SVLB713
MICROCHIP TCM809SVLB713, VOLTAGE SUPERVISOR, 2.5 - 5 V, 3-PIN SC-70
MicrochipTCM809ZVLB713
Processor Supervisor 2.32V 1 Active Low/Push-Pull 3-Pin SC-70 T/R
Microchip MCP111T-315E/LB; Voltage Supervisor 3.003 to 3.157 V; 3-Pin SC-70
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 140 ms minimum delay
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 4.38 V, 140 ms minimum delay
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 1.0 ms minimum delay
Descriptions
Descriptions de Torex XC6119N25ANR-G fournies par ses distributeurs.
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.5V, CMOS, PDSO4
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 2.55V 0.8V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Processor Supervisor 2.5V 1 Open Drain 4-Pin SSOT-24 T/R
700nA,1.2¦ÌA CMOS,Open Drain 1 700mV 6V SSOT-24
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
IC VOLT DET TIME DLY 2.5V SSOT-2