Torex XC6119N24A7R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.4V, CMOS, PDSO4
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6119N24A7R-G.
IHS
Datasheet18 pagesIl y a 4 ans
Augswan
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC6119N24A7R-G fournies par ses distributeurs.
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 2.448V 0.8V to 5V 4-Pin USPN T/R
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN / Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel 4-USPN (0.90x1.2)
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) Voltage Detector Nickel/Gold (Ni/Au) supervisor 1V 0.55mm Adjustable/Selectable 0.002mA
IC VOLT DET TIME DLY 2.4V 4-USPN