Torex XC6118C41BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.1V, CMOS, PDSO5
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6118C41BMR-G.
Descriptions
Descriptions de Torex XC6118C41BMR-G fournies par ses distributeurs.
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.0018mA 2.9mm 2V
Voltage Detector 4.182V 0.8V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R