Torex XC6118C12BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +1.2V, CMOS, PDSO5
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Torex XC6118C12BMR-G.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Torex XC6118C12BMR-G fournies par ses distributeurs.
Active DUAL GULL WING CMOS supervisor 85C 1.8muA 250mW 2.9mm
Volt Supervisor Detect 0.8V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R