Texas Instruments UA78M33QDCYRG4Q1
80dB(120Hz) 4.5mA Fixed 500mA 1 3.3V 5.3V 3.3V 25V 2V@ 350mA 100 mV 100mV SOT-223-4 , 1.8mm
Fiches techniques et documents
element14 APAC
Datasheet13 pagesIl y a 11 ans
Texas Instruments
Augswan
Newark
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+13.33%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
3DTélécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Ressources d’ingénierie
Voir les kits d'évaluation et les conceptions de référence pour Texas Instruments UA78M33QDCYRG4Q1.
Pièces détachées
Texas InstrumentsUA78M33CDCYR
Texas InstrumentsUA78M33CDCYG3
Standard Regulator Pos 3.3V 0.5A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 Tube
Texas InstrumentsUA78M33CDCYRG3
Standard Regulator Pos 3.3V 0.5A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
Descriptions
Descriptions de Texas Instruments UA78M33QDCYRG4Q1 fournies par ses distributeurs.
Automotive 500mA, 30V, linear voltage regulator 4-SOT-223 -40 to 125
UA78M33 Tape & Reel (TR) Surface Mount Over Current Over Temperature Short Circuit voltage regulator linear 2V 1.8mm 500mA -40C~125C
Linear Voltreg, 3.3V, 0.5A, Sot-223-4; Fixed Output Voltage Nom.:3.3V; Adjustable Output Voltage Min:-; Adjustable Output Voltage Max:-; Input Voltage Min:5.3V; Input Voltage Max:25V; Product Range:7833 Voltage Regulators; Output Rohs Compliant: Yes |TEXAS INSTRUMENTS UA78M33QDCYRG4Q1