Texas Instruments TPA3100D2IRGZRQ1
Audio Amp Speaker 2-CH Stereo 21.8W Class-D Automotive 48-Pin VQFN EP T/R
Fiches techniques et documents
Texas Instruments
Datasheet38 pagesIl y a 12 ans
Official datasheet0 pageIl y a 0 an
Datasheet37 pagesIl y a 14 ans
Technical Drawing2 pagesIl y a 14 ans
SHENGYU ELECTRONICS
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Pièces détachées
Texas InstrumentsTPA3101D2RGZR
10-W stereo, 10- to 26-V supply, analog input Class-D audio amplifier 48-VQFN -40 to 85
Texas InstrumentsTPA3101D2RGZT
Texas InstrumentsTPA3101D2RGZTG4
10-W Stereo Class-D Audio Power Amplifier (TPA3101) 48-VQFN -40 to 85
Texas InstrumentsTAS5766MRMTR
Audio Amp Speaker 2-CH Stereo 50W Class-D 48-Pin VQFN EP T/R
Descriptions
Descriptions de Texas Instruments TPA3100D2IRGZRQ1 fournies par ses distributeurs.
0.11%@ 8¦¸ @ 10W 2-Channel (Stereo) 10V 21.8*2 @ 8¦¸ 26V 8¦¸ D QFN , 7mm*7mm*900¦Ìm
Automotive, 20-W, 2-ch, 10- to 26-V supply analog input Class-D audio amplifier 48-VQFN -40 to 85
8542.33.00.01 TPA3100 Tape & Reel (TR) Differential Inputs Mute Short-Circuit and Thermal Protection Shutdown audio amplifier 10V 900mum 21.8W x 2 @ 8Ohm 26.5mA