Texas Instruments TL2575HV-33QKTTRQ1
Automotive Catalog 1-A Simple Step-Down Switching Voltage Regulators 5-DDPAK/TO-263 -40 to 125
Fiches techniques et documents
Texas Instruments
Technical Drawing2 pagesIl y a 12 ans
Official datasheet0 pageIl y a 0 an
Datasheet22 pagesIl y a 13 ans
Datasheet21 pagesIl y a 14 ans
HQonline
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.12%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
Texas InstrumentsTL2575-33IKTTR
1-A Simple Step-Down Switching Voltage Regulators 5-DDPAK/TO-263 -40 to 125
Texas InstrumentsLM2575S-3.3/NOPB
STEP-DOWN REGULATOR, TO-263-5; TOPOLOGY: ; MSL: MSL 3 - 168 heures; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
Texas InstrumentsTL2575-12IKTTR
Descriptions
Descriptions de Texas Instruments TL2575HV-33QKTTRQ1 fournies par ses distributeurs.
Conv DC-DC 4.75V to 60V Step Down Single-Out 3.3V 1A Automotive 6-Pin(5+Tab) DDPAK T/R
Buck No 52KHz Fixed 1 3.3V 3.3V 60V 4.75V DDPAK-5,TO-263 , 4.83mm
TL2575 Tape & Reel (TR) Matte Tin (Sn) ACTIVE (Last Updated: 16hours ago) DC to DC switching regulator 12V 8.42mm 1A 52kHz