Texas Instruments SN74LVCH16240ADGG
16-Bit Buffer/Driver With 3-State Outputs 48-TSSOP -40 to 85
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Texas Instruments
Technical Drawing2 pagesIl y a 14 ans
Datasheet12 pagesIl y a 18 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
Texas Instruments74LVCH16244ADGGRG4
16-Bit Buffer/Driver With 3-State Outputs 48-TSSOP -40 to 125
Texas InstrumentsCLVC16244AIDGGRQ1
Buffer/Line Driver 16-CH Non-Inverting 3-ST CMOS Automotive 48-Pin TSSOP T/R
Texas InstrumentsSN74ALVC16244ADGGR
24mA 1.65V~3.6V 24mA TSSOP-48-6.1mm Buffer/Driver/Transceiver ROHS
Buffer / Line Driver, 74ALVC16244, 4 Element, 1.2 V to 3.6 V, 48 Pins, TSSOP
Buffer/Line Driver 16-CH Non-Inverting 3-ST CMOS 48-Pin TSSOP Tube
74AVC Series 1.2 to 3.6 V SMT 3-State 16-Bit Buffer/Line Driver - TSSOP-48
Descriptions
Descriptions de Texas Instruments SN74LVCH16240ADGG fournies par ses distributeurs.
Buffer/Line Driver 16-Channel Inverting 3-State CMOS 48-Pin TSSOP T/R
IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
IC BUFF 1.65V/3.6V 48-TSSOP