Texas Instruments SN74AHCT14QPWRG4Q1
Automotive 6-ch, 4.5-V to 5.5-V inverters with Schmitt-Trigger inputs 14-TSSOP -40 to 125
Fiches techniques et documents
Texas Instruments
Technical Drawing4 pagesIl y a 1 an
Official datasheet0 pageIl y a 0 an
Datasheet13 pagesIl y a 12 ans
Datasheet9 pagesIl y a 14 ans
Technical Drawing2 pagesIl y a 15 ans
SHENGYU ELECTRONICS
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.36%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Ressources d’ingénierie
Pièces détachées
Inverter Schmitt Trigger, Hex, 1 Input, 14 Pins, TSSOP, 74AHCT14
Inverter Schmitt Trigger, Hex, 1 Input, 14 Pins, TSSOP, 74VHCT14
Texas InstrumentsSN74AHCT04PWR
6-ch, 4.5-V to 5.5-V inverters with TTL-compatible CMOS inputs 14-TSSOP -40 to 125
Texas InstrumentsSN74AHCT04PW
74VHCT Series 4.5 to 5 V CMOS Quad 2-Input NAND Gate - TSSOP-14
Descriptions
Descriptions de Texas Instruments SN74AHCT14QPWRG4Q1 fournies par ses distributeurs.
Inverter Schmitt Trigger 6-Element CMOS Automotive 14-Pin TSSOP T/R
Buffer Inverter Schmitt Trigger 74AHCT14 EAR99 Automotive AEC-Q100 74AHCT logic gate circuit 8ns @ 5V 50pF 1.2mm 8mA 8mA 1.9V-2.1V