Texas Instruments LM3S3739-IQC50-A0
MCU 32-bit Stellaris ARM Cortex M3 RISC 128KB Flash 2.5V/3V/3.3V 100-Pin LQFP Tray
Texas Instruments
Technical Drawing4 pagesIl y a 11 ans
Official datasheet0 pageIl y a 0 an
Datasheet811 pagesIl y a 11 ans
Datasheet809 pagesIl y a 11 ans
Datasheet805 pagesIl y a 14 ans
Datasheet796 pagesIl y a 15 ans
Technical Drawing2 pagesIl y a 27 ans
iiiC
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 days ago)
Pièces détachées
Texas InstrumentsLM3S5739-IQC50-A0
Texas InstrumentsLM3S3749-IQC50-A0
Texas InstrumentsLM3S5739-IQC50-A0T
MCU 32-bit Stellaris ARM Cortex M3 RISC 128KB Flash 2.5V/3V/3.3V 100-Pin LQFP T/R
NXP SemiconductorsMKM34Z128CLL5
Kinetis KM34: 50MHz Cortex-M0+ Metrology MCU, 128KB Flash, 16KB SRAM, Segment LCD, 100-LQFP
Descriptions
Descriptions de Texas Instruments LM3S3739-IQC50-A0 fournies par ses distributeurs.
Stellaris® LM3S3739 Microcontroller | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
Stellaris LM3S Microcontroller 100-LQFP -40 to 85
FIXED-POINT Lead Free ROHS3Compliant GULL WING Microcontroller -40C~85C TA 50MHz 1.6mm 64K x 8