Texas Instruments LM3S316-IQN25-C2
MCU 32-bit Stellaris ARM Cortex M3 RISC 16KB Flash 3.3V 48-Pin LQFP Tray
Texas Instruments
Datasheet588 pagesIl y a 11 ans
Official datasheet0 pageIl y a 0 an
Datasheet585 pagesIl y a 13 ans
Datasheet593 pagesIl y a 14 ans
Datasheet578 pagesIl y a 15 ans
Technical Drawing2 pagesIl y a 27 ans
iiiC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Texas InstrumentsLM3S328-IQN25-C2T
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP / MCU 32-bit ARM Cortex M3 RISC 16KB Flash 3.3V 48-Pin LQFP T/R
Texas InstrumentsLM3S317-IQN25-C2
Texas InstrumentsLM3S310-IQN25-C2
STMicroelectronicsSTM32F100C4T6B
MCU 32-bit STM32F1 ARM Cortex M3 RISC 16KB Flash 2.5V/3.3V 48-Pin LQFP Tray
STMicroelectronicsSTM32F100C4T6BTR
MCU 32-bit STM32F ARM Cortex M3 RISC 16KB Flash 2.5V/3.3V 48-Pin LQFP T/R
Descriptions
Descriptions de Texas Instruments LM3S316-IQN25-C2 fournies par ses distributeurs.
Stellaris LM3S Microcontroller 48-LQFP -40 to 85
32-BIT FLASH 25 MHz RISC MICROCONTROLLER PQFP48
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP
RISC MICROCONTROLLER, 32-BIT, FL
RISC MCU, 32-BIT, FLASH, 25MHZ