Telemecanique XX630S1PCM12
Ultrasonic Proximity Sensor, 0.051-0.991M, PNP, M12ECTOR, Osisense Xx Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Telemecanique XX630S1PCM12.
JRH Electronics
Datasheet6 pagesIl y a 0 an
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
Flow Sensor Mass Air ±5% 0L/m to 3L/mFlow Range 200kPaOperating Pressure
Honeywell58426HV
Magnetoresistive Sensor, 350mV, Cylindrical
Honeywell58426LV
Speed & Position-Trans & Indust Speed Rohs Compliant: No |Honeywell 58426LV
HoneywellHOA6299-002
Transmissive Optical Sensor; Output Current:10mA; Sensor Output:NPN; Opto Case Style:Module
PROXIMITY SEN., INDUCTIVE, AL SWARF RESISTANT, NICKEL-BRASS, SHORT BODY, M18, SHIELDED, 4 ...
Proximity Sensor Inductive NO 4mm 10V to 30VDC 2-Pin
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XX630S1PCM12 fournies par ses distributeurs.
Proximity Sensors - Industrial ULTRASONIC SENSOR 30MM SS PNP+OPTIONS
Proximity Sensor Ultrasonic NO/NC PNP 100cm 12V to 24V
ultrasonic sensor - M30 stainless steel - diffuse - Sn 1m - 1NO+1NC - M12
Ultrasonic Sensor, 1M, 24Vdc; Frequency:200Khz; Operating Temperature Min:0°C; Operating Temperature Max:60°C; Beam Divergence:10°; Product Range:Xx Series; Sensing Range Max:1M Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XX630S1PCM12