Telemecanique XX518A3PAM12
Ultrasonic Proximity Sensor, 18 Mm, 0.5M, Pnp-no, M12 4-P, Osisense Xx Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Telemecanique XX518A3PAM12.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Newark
Electro Sonic
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2023-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PHOTOELECTRIC SENSOR, M18 AXIAL BODY, CO-AXIAL RETRO-REFLECTIVE, 0-500M, PNP, M12 CONNECTOR
PHOTOELECTRIC SENSOR, M18 AXIAL BODY, CO-AXIAL RETRO-REFLECTIVE, 0-500MM, NPN, M12 CONNECTOR
Photoelectric Sensor Retro-Reflective Light ON/Dark ON PNP Open Collector 0.5m 4-Pin
HoneywellAWM5102VN
Sensor, Airflow; 0 to 10; 60 ms; 10.0 VDC (Typ.); 1 VDC (Typ.); -20 degC; deg
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XX518A3PAM12 fournies par ses distributeurs.
Proximity Sensor Ultrasonic NO PNP 50cm 12V to 24V
TELEMECANIQUE SENSORS XX518A3PAM12 Ultrasonic sensor cylindrical M18-Sn 0
SENSOR, 0.5M ADJ, PNP, NO, 2M; Sensing Range Max: -; Frequency: 300kHz; Sensitivity: -; Operating Temperature Min: -20°C; Operating Temperature Max: 65°C; Beam Divergence: 6°; Product Range: OsiSense XX518A Series; Operating Temperature Range: -20°C to +65°C; Sensing Range: 51mm to 508mm; Supply Voltage Range: 12V DC to 24V DC