Telemecanique XUYFANEP40120
Telemecanique Sensors Through Beam Photoelectric Sensor, Fork Sensor, 120 mm Detection Range
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Telemecanique XUYFANEP40120.
Burklin Elektronik
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Newark
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XUYFANEP40120 fournies par ses distributeurs.
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Vorklichtscherm - XUYFANEP40120
photo-electric sensor - XUY - fork - teach - 120X42mm - 12..24VDC - M8
Photoelectric Sensor Thru-beam NO/NC NPN/PNP 9m
PHOTOELECTRIC SENSOR, XU FORK SENSOR, 120X42MM SENSOR
photo-electric sensor - XUY - fork - tea
RS APAC
PHOTO SENSOR, 120MM, NPN/PNP, 24V
Photoelectric Sensor, 120Mm, Npn/Pnp; Sensing Method:Through Beam; Product Range:Xu Series; Connection Method:M8 Connector; Supply Voltage Min:12V; Supply Voltage Max:24V; Sensing Range Max:120Mm; Sensor Output Type:Npn/Pnp Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XUYFANEP40120