Telemecanique XUK2AKSNM12T
Telemecanique Sensors Through Beam Photoelectric Sensor, Compact Sensor, 30 m Detection Range
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Telemecanique XUK2AKSNM12T.
Newark
Datasheet6 pagesIl y a 0 an
element14 APAC
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+45.28%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XUK2AKSNM12T fournies par ses distributeurs.
PHOTOELECTRIC SENSOR, 30M, 24VDC; Sensing Range Max:30m; Sensing Method:Through Beam; Sensor Output:-; Product Range:OsiSense XU Series; Connection Method:M12 Connector; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:2
Through-Beam Optical Sensor Dimensions L x W x H: 18 x 50 mm Operating temperature: -25...55 °C Switching interval: 45 m Connection: Plug M12 Output: Make Contact (NO) Protection rating: IP65 Sensor type: Through-Beam Sensor Operating voltage: 10...30 VDC