Telemecanique XUBLBKCNM12T
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Eenrichtings lichtscherm - XUBLBKCNM12T
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Telemecanique XUBLBKCNM12T.
Burklin Elektronik
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Descriptions
Descriptions de Telemecanique XUBLBKCNM12T fournies par ses distributeurs.
Telemecanique Sensors Through Beam Photoelectric Sensor, Barrel Sensor, 0 → 30 m Detection Range
photo-electric sensor - XUB - emitter - laser - 12..24VDC - M12
Photoelectric Sensor Thru-beam 0.8m
PHOTOELECTRIC SENSORS 18MM LASER
TRANS. CYL METAL LASER THRU BEAM
RS APAC
Laser Photo Sensor, Emitter, 100M, 24Vdc; Product Range:Xu Series; Sensing Range Max:100M; Supply Voltage Dc Max:24V; Supply Voltage Dc Min:12V Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XUBLBKCNM12T